Tisková zpráva - Generali, 25.9.2014

25 . Září 2014

Natankujte s námi povinné ručení, vyzve Generali v kampani, kterou připravila agentura Dorland

odzimní kampaň na podporu prodeje povinného ručení zahájí 1. října pojišťovna GENERALI. 
Motoristům nabídne k vybraným pojistným produktům bonus v podobě možnosti natankovat pohonné hmoty za 500 korun a další výhody. Kampaň připravila agentura Dorland. 
„K povinnému ručení Komplet, Exkluziv a limitované edici Exkluziv PLUS přidáme motoristům předplacenou kartu v hodnotě 500 korun na nákup pohonných hmot,“ upřesňuje marketingová manažerka pojišťovny GENERALI Renata Werliková s tím, že nabídka bude platná od 1. října do 31. prosince 2014 na všech čerpacích stanicích, které akceptují karty CCS. „Všechny tři varianty povinného ručení nabízejí kromě jiného nadstandardní limity krytí škod ve výši od 70 do 100 milionů korun,“ popisuje mluvčí pojišťovny GENERALI Jiří Cívka. „Samozřejmostí je pojištění střetu se zvířetem a rozšířené asistenční služby. Při jízdě bez nehod navíc varianta Exkluziv PLUS garantuje neměnnou výši pojistného po dobu následujících tří let,“ dodává Jiří Cívka. 
Dorland v kampani využil prvek nadsázky, když vsadil na vtipný headline „Natankujte s námi povinné ručení“. „Kampaň využívá kompletní komunikační mix s výjimkou televizní reklamy,“ uvádí ředitelka agentury Dorland Lucie Češpivová. „Využijeme i netradiční formáty, jako jsou tankovací pistole u čerpacích stanic,“ dodává Češpivová. Dorland zajišťuje kompletní kampaň kromě nákupu médií, který má na starost mediální agentura OMD.