Jsmemarketingová agentura

Jsme česká full-servisová komunikační agentura, která na trhu působí již čtvrt století, patříme k zakládajícím členům Asociace komunikačních agentur (AKA). Díky dlouholetým zkušenostem můžeme klientům nabídnout vysoce profesionální řešení všech zakázek, a to jak velkých kampaní, tak i realizaci dílčích úkolů. Filosofií agentury je být klientovi důvěryhodným partnerem, který neupřednostňuje maximalizaci vlastního krátkodobého zisku, ale snaží se o optimální dlouhodobou spolupráci nesoucí klientovi trvale pozitivní prodejní výsledky.

Mladické chyby již neděláme, ale mladistvý zápal nám zůstal. 

 

Náš tým

Jak se říká, v jednotě je síla, nicméně v každé reklamní agentuře
jsou dva tábory. Kreativci a accout manažeři. Výsledkem společných brainstormingů je řež argumentů, ve které se snažíme vzájemně si naslouchat. Dialog nás posouvá dál. Mít svůj názor a umět ho uplatnit v zájmu celku přináší žádoucí inovace. V obou táborech máme stejně silné hráče s mnohaletými zkušenostmi. Tvoříme funkční tým
a uvědomujeme si vzájemnou nenahraditelnost jeho jednotlivých částí. Někteří z nás jsou v reklamě již 25 let, učíme se od sebe a stále nás to baví!

 

 

Jsme členem Asociace Komunikačních Agentur
Jsme členem Asociace Komunikačních Agentur.